Produse noi

Produse noi
  1. Adaptor Bluetooth Dongle v.5.0, nano USB, Esperanza 94686, negru
    Adaptor Bluetooth Dongle v.5.0, nano USB, Esperanza 94686, negru
    Preț special 19,99 RON Preț standard 39,00 RON
    Adaptor wireless de mici dimensiuni, cu versiunea Bluetooth 5.0, este fabricat din componente de cea mai inalta calitate care garanteaza transmisie de date de inalta calitate, eficienta energetica si rezistenta la interferente. Mai multe
  2. Set 2 acumulatori AAA (R3) Esperanza 92250, 1000mAh, Ni-MH, 1.2V, reincarcabili, albi
    Set 2 acumulatori AAA (R3) Esperanza 92250, 1000mAh, Ni-MH, 1.2V, reincarcabili, albi
    Preț special 16,99 RON Preț standard 29,00 RON
    Sunt realizati pentru a pastra o capacitate de 85% timp de peste un an si pot fi reincarcati de peste 1000 de ori. Mai multe
  3. Set 4 acumulatori AA (R6) Esperanza 92344, 2000mAh, Ni-MH, 1.2V, reincarcabili, colorati
    Set 4 acumulatori AA (R6) Esperanza 92344, 2000mAh, Ni-MH, 1.2V, reincarcabili, colorati
    Preț special 49,99 RON Preț standard 78,99 RON
    Sunt realizati pentru a pastra o capacitate de 85% timp de peste un an si pot fi reincarcati de peste 1000 de ori. Mai multe
  4. Cablu tip Lightning la USB-C, pentru dispozitive Apple, A1703, 1m, alb, in blister
    Cablu tip Lightning la USB-C, pentru dispozitive Apple, A1703, 1m, alb, in blister
    Preț special 39,98 RON Preț standard 68,00 RON
    Cablu pentru date si incarcare rapida cu conectori reversibili tip Lightning la USB tip C, cu lungime de 1 metru, ambalat in blister. Mai multe
  5. Cablu tip Lightning la USB-C, pentru dispozitive Apple, A1703, 2m, alb, in blister
    Cablu tip Lightning la USB-C, pentru dispozitive Apple, A1703, 2m, alb, in blister
    Preț special 44,99 RON Preț standard 75,99 RON
    Cablu pentru date si incarcare rapida cu conectori reversibili tip Lightning la USB tip C, cu lungime de 2 metri, ambalat in blister. Mai multe
  6. Casti In-Ear cu microfon, pentru Samsung S5, EG900BW, control pe fir, cablu 115 cm, conector jack 3.5mm, albe
    Casti In-Ear cu microfon, pentru Samsung S5, EG900BW, control pe fir, cablu 115 cm, conector jack 3.5mm, albe
    Preț special 19,99 RON Preț standard 39,00 RON
    Concepute pentru convorbiri si auditii, dispun de functia de transmitere si redare a sunetului in mod clar si confortabil. Mai multe
  7. Set 4 baterii alcaline LR06, Varta Industrial Pro 35655, AA, 1.5V, in folie
    Set 4 baterii alcaline LR06, Varta Industrial Pro 35655, AA, 1.5V, in folie
    Preț special 8,98 RON Preț standard 15,99 RON
    Setul contine 4 baterii VARTA tip AA, din gama Varta Industrial Pro 4006, ambalate in folie. Bateriile VARTA din gama Varta Industrial Pro sunt de calitate premium, concepute pentru performanta puternica si de lunga durata. Mai multe
  8. Set 4 baterii alcaline LR03, Varta Industrial Pro 35673, AAA, 1.5V, in folie
    Set 4 baterii alcaline LR03, Varta Industrial Pro 35673, AAA, 1.5V, in folie
    Preț special 7,98 RON Preț standard 15,99 RON
    Setul contine 4 baterii alcaline VARTA tip AAA, din gama Varta Industrial Pro, ambalate in folie. Bateriile VARTA din gama Varta Industrial Pro sunt de calitate premium, concepute pentru performanta puternica si de lunga durata. Mai multe
  9. Set 4 baterii zinc-carbon LR03, Varta Super Heavy Duty 67618, AAA, 1.5V, in blister
    Set 4 baterii zinc-carbon LR03, Varta Super Heavy Duty 67618, AAA, 1.5V, in blister
    Preț special 4,80 RON Preț standard 10,00 RON
    Setul contine 4 baterii VARTA tip AAA, din gama Super Heavy Duty, ambalate in blister. Bateriile VARTA din gama Super Heavy Duty sunt de calitate premium, concepute pentru performanta puternica si de lunga durata. Mai multe
  10. Baterie de 9V, Varta Super Heavy Duty 55642, 6F22, in blister
    Baterie de 9V, Varta Super Heavy Duty 55642, 6F22, in blister
    Preț special 5,99 RON Preț standard 12,00 RON
    Baterie VARTA de 9V, dreptunghiulara, tip 6F22, din gama Super Heavy Duty, ambalata in blister. Bateriile VARTA din gama Super Heavy Duty sunt de calitate premium, concepute pentru performanta puternica si de lunga durata. Mai multe
  11. Set 40 baterii alcaline LR06, Varta Industrial Pro 35656, AA, 1.5V, in folie
    Set 40 baterii alcaline LR06, Varta Industrial Pro 35656, AA, 1.5V, in folie
    Preț special 59,99 RON Preț standard 110,00 RON
    Setul contine 40 baterii VARTA tip AA, din gama Varta Industrial Pro 4006, ambalate in folie. Bateriile VARTA din gama Varta Industrial Pro sunt de calitate premium, concepute pentru performanta puternica si de lunga durata. Mai multe
  12. Baterie Litiu 3V CR2016, tip moneda, Varta 27663, in blister
    Baterie Litiu 3V CR2016, tip moneda, Varta 27663, in blister
    Preț special 3,99 RON Preț standard 8,98 RON
    Bateria tip moneda VARTA Lithium este conceputa pentru a oferi energie fiabila pentru dispozitivele electronice mici. Mai multe
  13. Baterie Litiu 3V CR2025, tip moneda, Varta 27687, in blister
    Baterie Litiu 3V CR2025, tip moneda, Varta 27687, in blister
    Preț special 4,00 RON Preț standard 8,98 RON
    Bateria tip moneda VARTA Lithium este conceputa pentru a oferi energie fiabila dispozitivelor electronice mici. Mai multe
  14. Baterie Litiu 3V CR2032, tip moneda, Varta 27688, in blister
    Baterie Litiu 3V CR2032, tip moneda, Varta 27688, in blister
    Preț special 3,89 RON Preț standard 7,40 RON
    Bateria tip moneda VARTA Lithium este conceputa pentru a oferi energie fiabila dispozitivelor electronice mici. Mai multe
  15. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43328, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43328, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 37,00 RON Preț standard 65,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  16. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43073, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43073, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 19,99 RON Preț standard 35,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  17. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43074, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43074, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 29,00 RON Preț standard 49,98 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  18. Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43075, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43075, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 34,00 RON Preț standard 59,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  19. Cablu retea fibra optica cu lungime 20 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43076, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 20 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43076, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 39,00 RON Preț standard 69,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  20. Cablu retea fibra optica cu lungime 25 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43077, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 25 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43077, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 44,99 RON Preț standard 79,98 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  21. Cablu retea fibra optica cu lungime 30 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43078, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 30 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43078, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 58,00 RON Preț standard 100,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  22. Cablu retea fibra optica cu lungime 35 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43079, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 35 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43079, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 67,00 RON Preț standard 115,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  23. Cablu retea fibra optica cu lungime 40 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43080, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 40 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43080, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 74,99 RON Preț standard 129,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  24. Cablu retea fibra optica cu lungime 50 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43081, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 50 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43081, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 87,00 RON Preț standard 150,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  25. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43068, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43068, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 14,99 RON Preț standard 26,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/APC la conector SC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  26. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43069, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43069, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 16,99 RON Preț standard 29,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/APC la conector SC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  27. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43070, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43070, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 18,00 RON Preț standard 32,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/APC la conector SC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  28. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43071, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/UPC, Lanberg Z43071, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 19,00 RON Preț standard 36,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/APC la conector SC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  29. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43315, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43315, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 24,99 RON Preț standard 42,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/UPC la conector LC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  30. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43316, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43316, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 27,00 RON Preț standard 45,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/UPC la conector LC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  31. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43317, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z43317, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 35,00 RON Preț standard 59,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/UPC la conector LC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  32. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43324, MM, DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH, portocaliu
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43324, MM, DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH, portocaliu
    Preț special 29,00 RON Preț standard 49,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  33. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43325, MM, DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH, portocaliu
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43325, MM, DUPLEX 3.0MM OM2 50/125 LSZH, portocaliu
    Preț special 35,00 RON Preț standard 59,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  34. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43326, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43326, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 28,00 RON Preț standard 49,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  35. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43327, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43327, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 31,00 RON Preț standard 54,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  36. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43329, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43329, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 42,99 RON Preț standard 72,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  37. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43330, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43330, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Preț special 29,99 RON Preț standard 52,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  38. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43331, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43331, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Preț special 38,00 RON Preț standard 65,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  39. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43332, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43332, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Preț special 56,00 RON Preț standard 95,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  40. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43097, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43097, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 27,00 RON Preț standard 45,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  41. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43098, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43098, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 31,00 RON Preț standard 53,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  42. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43099, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43099, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 39,00 RON Preț standard 69,98 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  43. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43300, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43300, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 15,98 RON Preț standard 27,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  44. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43301, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43301, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 17,98 RON Preț standard 31,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  45. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43302, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/UPC-SC/UPC, Lanberg Z43302, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 23,00 RON Preț standard 39,98 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  46. Cablu retea fibra optica cu lungime 2.5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43072, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2.5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z43072, SM, SIMPLEX 3.0MM G657B3 LSZH, alb
    Preț special 17,50 RON Preț standard 29,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  47. Banda izolatoare PVC 08-400R, 10m lungime, 19mm latime, 0.13mm grosime, rosie
    Banda izolatoare PVC 08-400R, 10m lungime, 19mm latime, 0.13mm grosime, rosie
    Preț special 2,50 RON Preț standard 4,40 RON
    Banda izolatoare rosie, din PVC, foarte flexibila, cu putere de lipire excelenta. Poate fi utilizata pentru izolatii de uz general, intr-o gama larga de aplicatii din industrie precum electrice, telecomunicatii, IT. Mai multe
  48. Banda izolatoare PVC 08-400W, 10m lungime, 19mm latime, 0.13mm grosime, alba
    Banda izolatoare PVC 08-400W, 10m lungime, 19mm latime, 0.13mm grosime, alba
    Preț special 2,50 RON Preț standard 4,40 RON
    Banda izolatoare alba, din PVC, foarte flexibila, cu putere de lipire excelenta. Poate fi utilizata pentru izolatii de uz general, intr-o gama larga de aplicatii din industrie precum electrice, telecomunicatii, IT. Mai multe
  49. Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-BK, suport SD si USB, 12-24V, negru
    Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-BK, suport SD si USB, 12-24V, negru
    Preț special 19,99 RON Preț standard 38,00 RON
    Acest dispozitiv transmite muzica in sistemul stereo FM al masinii, este dotat cu cititor de card SD si USB, care va permite sa redati muzica preferata, in format MP3 si WMA la sistemul stereo al masinii. Majoritatea functiilor (play, pauza, urmatoarea melodie) pot fi realizate prin butoanele de pe modulator sau cu telecomanda inclusa. Mai multe
  50. Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-BL, suport SD si USB, 12-24V, albastru
    Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-BL, suport SD si USB, 12-24V, albastru
    Preț special 19,99 RON Preț standard 38,00 RON
    Acest dispozitiv transmite muzica in sistemul stereo FM al masinii, este dotat cu cititor de card SD si USB, care va permite sa redati muzica preferata, in format MP3 si WMA la sistemul stereo al masinii. Majoritatea functiilor (play, pauza, urmatoarea melodie) pot fi realizate prin butoanele de pe modulator sau cu telecomanda inclusa. Mai multe
  51. Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-S, suport SD si USB, 12-24V, argintiu
    Modulator FM auto, cu telecomanda, CARMP3-61-S, suport SD si USB, 12-24V, argintiu
    Preț special 19,99 RON Preț standard 38,00 RON
    Acest dispozitiv transmite muzica in sistemul stereo FM al masinii, este dotat cu cititor de card SD si USB, care va permite sa redati muzica preferata, in format MP3 si WMA la sistemul stereo al masinii. Majoritatea functiilor (play, pauza, urmatoarea melodie) pot fi realizate prin butoanele de pe modulator sau cu telecomanda inclusa. Mai multe
  52. Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, albastra inchis
    Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, albastra inchis
    Preț special 10,00 RON Preț standard 19,99 RON
    Fabricata din piele ecologica robusta, cu captuseala interioara moale pentru a va proteja telefonul de zgarieturi, murdarie, praf si uzura. Dispune de o inchidere cu arici impotriva caderii accidentale a telefonului din husa. Mai multe
  53. Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, verde
    Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, verde
    Preț special 10,00 RON Preț standard 19,99 RON
    Fabricata din piele ecologica robusta, cu captuseala interioara moale pentru a va proteja telefonul de zgarieturi, murdarie, praf si uzura. Dispune de o inchidere cu arici impotriva caderii accidentale a telefonului din husa. Mai multe
  54. Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, albastra deschis
    Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, albastra deschis
    Preț special 10,00 RON Preț standard 19,99 RON
    Fabricata din piele ecologica robusta, cu captuseala interioara moale pentru a va proteja telefonul de zgarieturi, murdarie, praf si uzura. Dispune de o inchidere cu arici impotriva caderii accidentale a telefonului din husa. Mai multe
  55. Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, violeta
    Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, violeta
    Preț special 10,00 RON Preț standard 19,99 RON
    Fabricata din piele ecologica robusta, cu captuseala interioara moale pentru a va proteja telefonul de zgarieturi, murdarie, praf si uzura. Dispune de o inchidere cu arici impotriva caderii accidentale a telefonului din husa. Mai multe
  56. Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, rosie
    Husa universala tip saculet, din piele ecologica, Esperanza 90662, dimensiune M, 125 x 75 x 15mm, rosie
    Preț special 10,00 RON Preț standard 19,99 RON
    Fabricata din piele ecologica robusta, cu captuseala interioara moale pentru a va proteja telefonul de zgarieturi, murdarie, praf si uzura. Dispune de o inchidere cu arici impotriva caderii accidentale a telefonului din husa. Mai multe
  57. Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la micro-USB tata, Ro&Man RX10V 58042, 1m, 2.4A, alb
    Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la micro-USB tata, Ro&Man RX10V 58042, 1m, 2.4A, alb
    Preț special 9,00 RON Preț standard 19,00 RON
    Cablu de calitate pentru incarcare si transfer de date rapid, moale la atingere, flexibil si durabil. Mai multe
  58. Incarcator auto dual USB, Ro&Man CA02 58173, alimentare bricheta auto 12-24V, 5V 2.1A, alb
    Incarcator auto dual USB, Ro&Man CA02 58173, alimentare bricheta auto 12-24V, 5V 2.1A, alb
    Preț special 12,00 RON Preț standard 28,00 RON
    Incarcator auto cu doua porturi USB cu iesire de 5V 2.1 A, realizat din material ABS ignifug la exterior, cu multiprotectie la circuitul electric. Mai multe
  59. Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la conector tip lightning tata, Ro&Man RX08L 58339, 1m, 2.1A, negru
    Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la conector tip lightning tata, Ro&Man RX08L 58339, 1m, 2.1A, negru
    Preț special 10,00 RON Preț standard 23,00 RON
    Cablu de calitate pentru incarcare si transfer de date rapid, acoperit cu PVC, flexibil si durabil. Mai multe
  60. Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la USB-C tata, Ro&Man RX08T 58340, 1m, 2.1A, negru
    Cablu de incarcare si transfer date, USB-A tata la USB-C tata, Ro&Man RX08T 58340, 1m, 2.1A, negru
    Preț special 10,00 RON Preț standard 23,00 RON
    Cablu de calitate pentru incarcare si transfer de date rapid, acoperit cu PVC, flexibil si durabil. Mai multe
  61. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32278, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32278, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 24,99 RON Preț standard 42,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  62. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32279, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32279, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 26,99 RON Preț standard 45,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  63. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32280, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32280, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 33,00 RON Preț standard 55,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  64. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32281, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32281, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 39,98 RON Preț standard 69,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  65. Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32282, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32282, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 48,99 RON Preț standard 89,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  66. Cablu retea fibra optica cu lungime 2.5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32268, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2.5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32268, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 14,49 RON Preț standard 24,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  67. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32269, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32269, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 16,98 RON Preț standard 29,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  68. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32270, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32270, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 19,99 RON Preț standard 35,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  69. Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32271, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 15 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32271, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 23,00 RON Preț standard 40,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  70. Cablu retea fibra optica cu lungime 20 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32272, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 20 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32272, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 28,00 RON Preț standard 48,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  71. Cablu retea fibra optica cu lungime 25 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32273, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 25 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32273, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 29,99 RON Preț standard 53,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  72. Cablu retea fibra optica cu lungime 30 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32274, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 30 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32274, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 40,00 RON Preț standard 69,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  73. Cablu retea fibra optica cu lungime 35 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32275, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 35 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32275, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 44,99 RON Preț standard 79,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  74. Cablu retea fibra optica cu lungime 40 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32276, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 40 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32276, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 47,01 RON Preț standard 89,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  75.  Cablu retea fibra optica cu lungime 50 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32277, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Cablu retea fibra optica cu lungime 50 m si conectori SC/APC-SC/APC, Lanberg Z32277, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A2 LSZH, alb
    Preț special 56,00 RON Preț standard 99,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori SC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  76. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32296, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32296, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 14,99 RON Preț standard 24,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  77. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32297, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32297, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 16,99 RON Preț standard 29,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  78. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32298, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32298, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 19,99 RON Preț standard 34,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  79. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32299, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32299, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 23,00 RON Preț standard 40,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  80. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32289, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32289, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 17,01 RON Preț standard 29,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector LC/UPC la conector SC/APC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  81. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32291, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32291, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 17,99 RON Preț standard 32,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector LC/UPC la conector SC/APC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  82. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32290, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-SC/APC, Lanberg Z32290, SM, SIMPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 19,00 RON Preț standard 32,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector LC/UPC la conector SC/APC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  83. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-LC/APC, Lanberg Z32306, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori SC/APC-LC/APC, Lanberg Z32306, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 27,00 RON Preț standard 48,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector SC/APC la conector LC/APC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  84.  Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32293, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32293, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 28,00 RON Preț standard 48,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  85. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32294, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32294, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 29,00 RON Preț standard 49,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  86. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32295, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32295, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 33,00 RON Preț standard 54,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  87. Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32316, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 10 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32316, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 45,99 RON Preț standard 89,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  88. Cablu retea fibra optica, lungime 10 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32334, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Cablu retea fibra optica, lungime 10 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32334, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Preț special 88,00 RON Preț standard 149,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  89. Cablu retea fibra optica,  lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32292, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica, lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32292, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 24,99 RON Preț standard 42,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  90. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32312, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32312, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 26,50 RON Preț standard 44,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  91. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32313, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32313, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 28,00 RON Preț standard 54,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  92. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32314, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32314, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 29,50 RON Preț standard 58,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  93.  Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32315, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/APC-LC/APC, Lanberg Z32315, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 36,00 RON Preț standard 68,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/APC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  94.  Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/APC-LC/UPC, Lanberg Z32317, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/APC-LC/UPC, Lanberg Z32317, SM, DUPLEX 3.0MM G657A1 LSZH, galben
    Preț special 28,99 RON Preț standard 55,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conector LC/APC la conector LC/UPC. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  95. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32327, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32327, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 29,99 RON Preț standard 55,99 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  96. Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32328, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 2 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32328, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 34,00 RON Preț standard 57,13 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  97. Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32329, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 3 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32329, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 38,00 RON Preț standard 63,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  98. Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32330, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Cablu retea fibra optica cu lungime 5 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32330, MM, DUPLEX 3.0MM OM3 50/125 LSZH, albastru
    Preț special 42,00 RON Preț standard 70,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe
  99. Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32331, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Cablu retea fibra optica cu lungime 1 m si conectori LC/UPC-LC/UPC, Lanberg Z32331, MM, DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH, violet
    Preț special 31,00 RON Preț standard 52,00 RON
    Cablu din fibra optica de inalta calitate cu conectori LC/UPC la ambele capete. Cu un cablu de fibra optica, puteti acoperi distante lungi, suportand in acelasi timp latimi de banda foarte mari si este astfel ideal pentru transmiterea de date la viteze ridicate. Mai multe

Articolele 1 la 100 din 101 total

Pagină

Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.